کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج

تعمیر جاروبرقی حایر در کرج

جاروبرقی حایر یکی دیگر از محصولات برند حایر است که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است. قیمت مناسب، تنوع طرح و کیفیت محصول از مهم ترین دلایل برای انتخاب این کالا است. جاروبرقی را می توان عضو ثابت لوازم برقی در خانه ها دانست که بار تمیزی خانه ها را به دوش می کشد. با این حجم از کار نیاز به سرویس کردن و گاها تعمیر این وسیله برقی امری طبیعی است. برای سرویس یا تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج می توانید به شعبه مدرن سرویس مراجعه نمایید.

مدرن سرویس یکی از تعمیرگاه های مجاز لوازم برقی است که دارای شعبه های مختلفی در استان های تهران و البرز می باشد. این شرکت علاوه بر تعمیرات جاروبرقی، تعمیرات تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و سایر وسایل برقی برند حایر منزل شما را انجام می دهد.

چرا باید به مدرن سرویس برای تعمیرات جاروبرقی در کرج اعتماد کنیم؟

مدرن سرویس با بیش از چند سال سابقه در تعمیرات لوازم برقی و به کارگیری افراد متخصص و مجرب توانسته رضایت مشتریان خود در کرج را جلب نماید.

خدمت رسانی در محل یکی دیگر از خدماتی است که مدرن سرویس به مشتریان خود ارائه می دهد. متخصصان مدرن سرویس با تماس شما، در اسرع وقت در محل حاضر می شوند و دستگاه شما را عیب یابی می نمایند. اگر دستگاه، قابلیت تعمیر در محل را داشته باشد دیگر نیازی به حمل دستگاه و بردن آن به تعمیرگاه نیست. در غیر اینصورت دستگاه شما برای تعمیرات به تعمیرگاه منتقل می شود. اگر نیاز به تعمیر جاروبرقی حایر در کرج داشتید می توانید با شعبه مدرن سرویس در کرج ارتباط برقرار نمایید.

اخلاق حرفه ای و حسن انجام کار، متخصصان مدرن سرویس را بر آن داشته تا با حفظ حقوق مشتری از قطعات اصلی برای تعمیر استفاده نمایند.

ضمانت حسن انجام کار یکی دیگر از خدمات مدرن سرویس است. یعنی اگر لوازم برقی شما دچار عیبی شد و متخصصان مدرن سرویس آن عیب را برای شما برطرف نمودند، اگر تا قبل از 180 روز، دستگاه شما همان عیب را پیدا کند، مدرن سرویس تعمیر آن را به صورت رایگان برای شما انجام خواهد داد.

سرعت و دقت در انجام کار هدف مدرن سرویس برای جلب رضایت مشتریان است. تعمیرکاران مدرن سرویس نهایت تلاش خود را می نمایند تا در سریعترین زمان ممکن دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر نمایند.

مشکلات متداول در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در کرج

مشکلات متداول  در تعمیرات جاروبرقی در کرج و نجوه رفع آنها

مکش جاروبرقی کم شده است: در مرحله اول کیسه جاروبرقی را چک کنید که پر نشده باشد. لوله های خرطومی، استیل و برس جاروبرقی را بررسی کنید که چیزی در آن گیر نکرده تا راه آن را مسدود نموده باشد. کثیف بودن فیلتر جاروبرقی می تواند یکی دیگر از دلایل مکش ضعیف جاروبرقی باشد. اگر هیچکدام از این موارد نباشد، مشکل از پره های جاروبرقی یا نیم سوز شدن موتور آن است. برای بررسی بیشتر این موارد میتوانید با مدرن سرویس شعبه کرج که کار تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج را انجام می دهد تماس حاصل نمایید.

اگر جاروبرقی بوی سوختنی می دهد یا دود از آن بلند شد: در اینصورت خیلی زود جاروبرقی را خاموش کنید. این بو می تواند بوی تسمه جاروبرقی باشد یا در برس جاروبرقی مو یا نخ گیر کرده و موجب این بو شده باشد. اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشد باید به تعمیرکار مراجعه کنید. مشکل می تواند از موتور جاروبرقی، سیم کشی آن یا کلکتور باشد. اگر ساکن کرج هستید می توانید برای تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج با مدرن سرویس ارتباط برقرار نمایید تا در کوتاه ترین زمان به محل مراجعه نمایند.

صدای جاروبرقی زیاد یا عوض شده است: ابتدا بررسی کنید که چیزی در مسیر مکش جاروبرقی گیر نکرده باشد. در صورت باز بودن راه مکش، مشکل می تواند از بلبرینگ، پروانه موتور یا جرقه زدن کلکتور باشد. در صورتی که جاروبرقی حایر شما دچار این مشکل شد برای بررسی هر کدام از این موارد می توانید با مرکز تعمیر جاروبرقی حایر در کرج تماس حاصل نمایید.

جاروبرقی یکسره کار می کند: اگر نمی توانید جاروبرقی را خاموش کنید و برای خاموش کردن باید آن را از برق بکشید تا خاموش شود، مشکل از کلید جاروبرقی یا دیمر آن است.

اگر جاروبرقی اصلا کار نمی کند: ممکن است مشکل از کیت جاروبرقی ، اتصالات مرتبط با موتور یا ذغال های موتور، قطعی پلاتین های سیم جمع کن یا قطعی کابل جاروبرقی باشد. برای بررسی این مشکلات نیاز به کمک تعمیرکار جاروبرقی دارید. تعمیرات مدرن سرویس شعبه کرج کار تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج را انجام می دهد  و می توانید برای رفع آن، مشکل خود را با این مجموعه در میان بگذارید.

نکاتی که برای عمر بیشتر جاروبرقی باید به آن ها توجه کنید

  • جاروبرقی را برای مدت طولانی روشن نگه ندارید. یعنی اگر قرار است فضای بزرگی را جارو بکشید بعد از اینکه 15 دقیقه جاروبرقی روشن بود آن را خاموش کنید تا دستگاه خنک شود. این مسئله موجب افزایش طول عمر جاروبرقی می شود.
  • اجزای جاروبرقی که قابلیت شستشو دارند مانند خرطومی، مخزن جمع شدن زباله و … را هر چند وقت یکبار بشویید.
  • اگر جاروبرقی شما قدرت مکش آب را ندارد آن را در مکان های خیس به کار نبرید. آب موجب آسیب دیدن موتور و اجزای داخلی این جاروبرقی ها می شود.
  • اشیاء نوک تیز را با جاروبرقی جمع نکنید. این مسئله باعث پارگی کیسه یا خرطومی جاروبرقی خواهد شد.
  • کیسه جاروبرقی را قبل از آنکه کاملا پر شود خالی نمایید. پر بودن کیسه جاروبرقی موجب فشار وارد شدن به موتور آن می شود و از عمر آن می کاهد.
  • پس از استفاده از جاروبرقی اجازه دهید دستگاه خنک شود و سپس آن را در جای مناسب قرار دهید.

جاروبرقی ممکن است به خاطر ضربه، نوسانات برق، نگهداری نامناسب و … دچار مشکلاتی شود. ما در مدرن سرویس برای ارائه خدمت به مشتریان عزیز به صورت 24 ساعته آماده هستیم تا این مشکلات را مرتفع نماییم. شما می توانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیرات در سایت مدرن سرویس یا تماس با مدرن سرویس از خدمات این شرکت بهره مند شوید. مدرن سرویس بعنوان نمایندگی حایر در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای تعمیرات جاروبرقی حایر در کرج ، تعمیرات تلویزیون، یخچال و سایر وسایل برقی می باشد.

 

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری