کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در کرج

آیا به دنبال مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در کرج هستید؟ اگر به دلیل مشکلات لباسشویی خود مجبورید رخت ها را با دست بشویید اصلا نگران نباشید نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو مدرن سرویس در کرج حلال مشکل شماست.

لباسشویی یکی از مهمترین لوازم برقی است که هر خانه ای به آن نیاز دارد. این وسیله برقی یکی از بزرگ ترین وظایف که شستشوی رخت های اعضا خانواده است را به عهده دارد و چنانچه مشکلی پیدا نماید ، افراد ناچار می شوند به سبک سنتی و با دست رخت های خود را بشورند. از این رو هیچکس حاضر نیست حتی یک روز بدون لباسشویی باشد. لباسشویی فیلکو یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که در انواع گوناگونی عرضه می شود. اگرچه فیلکو خدمات پس از فروش این محصول را ارائه می دهد اما این خدمات فقط تا زمان داشتن کارت گارانتی و ضمانت محصول می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و پس از آن چنانچه مشکلی برای ماشین لباسشویی بوجود بیاید فرد باید به دنبال تعمیرکار این وسیله باشد.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو در کرج

هزینه های بالا خرید لباسشویی باعث شده است کمتر کسی به فکر تعویض این وسیله برقی بیافتد و اغلب در زمان بروز مشکل برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام می نمایند. تعمیرگاه های مجاز لباسشویی فیلکو خدمات زیادی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. یکی از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین لباسشویی در کرج، که برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی فیلکو می توانید از آنها کمک دریافت نمایید، تعمیرگاه مدرن سرویس است. در ادامه به معرفی خدمات تعمیرگاه مدرن سرویس در کرج می پردازیم تا در صورت نیاز بتوانید از آنها کمک بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو مدرن سرویس در کرج

همانطور که گفته شد تعمیرگاه های زیادی خدمات تعمیر انواع ماشین لباسشویی فیلکو را ارائه می دهند که وجه تمایز آنها کیفیت و نوع خدمات آنها می باشد. تعمیرگاه مدرن سرویس رضایت مشتریان را اصل خود قرار داده است و خدمات زیر را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد:

 • برای تمام مشتریان در مشاوره رایگان در مورد نحوه کار با لباسشویی فیلکو ، نکات نگهداری و نحوه رفع مشکلات ابتدایی آن ارائه می شود. در طی این مشاوره مشتریان می توانند اطلاعات مفیدی را دریافت نمایند و تصمیم بگیرند که آیا تعمیر لباسشویی برای آنها صرفه اقتصادی دارد یا لباسشویی جدیدی را خریداری نمایند.
 • اعزام تعمیرکار به محل در سراسر کرج برای بررسی و عیب یابی ماشین لباسشویی
 • بررسی تمام بخش های لباسشویی و سرویس کامل آن
 • تعمیر لباسشویی در محل یا در تعمیرگاه در کمتر از یک روز
 • پس از تماس مشتریان در کمتر از 2 ساعت تعمیرکار به محل تعمیر در کرج اعزام خواهد شد
 • تمام قطعات یدکی ماشین لباسشویی فیلکو در دسترس بوده و تعویض قطعات به سادگی صورت می گیرد

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در کرج

چرا نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو مدرن سرویس در کرج

برای استفاده از خدمات تعمیرگاه مدرن سرویس دلایل محکمی وجود دارد. این تعمیرگاه به دلیل امتیازهای ویژه ای که به مشتریان خود می دهد می تواند انتخاب درستی باشد:

 • تعمیرکارهای مدرن سرویس همگی بر قطعات و ساختار لباسشویی فیلکو تسلط کامل دارند و با تمام عیب ها و مشکلاتی که ممکن است برای این وسیله بوجود بیاید آشنایی کامل دارند بنابراین می توانند انواع ماشین لباسشویی فیلکو را بخوبی عیب یابی کرده و تعمیر نمایند.
 • امکان تعمیر در منزل ، محل کار و تعمرگاه در کرج فراهم است. چنانچه مشکل ماشین لباسشویی نیاز به قطعات جدید یا بررسی ویژه نداشته باشد، تعمیر در کمتر از 1 ساعت و در محل انجام می شود. اما در صورت نیاز به سرویس کامل و تعویض قطعه ای به تعمیرگاه انتقال داده می شود و پس از تعمیر بلافاصله و در کمترین زمان ممکن به مشتری تحویل داده می شود.
 • هزینه هایی که در ازای تعمیرات از مشتریان گرفته می شود بسیار مناسب بوده و برای همه مشتریان قابل پرداخت است.
 • تمام مراحل تعویض و تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تعمیرگاه مدرن سرویس پس از اعلام هزینه ها و با توافق مشتری صورت می گیرد.

بهترین زمان برای تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

بسیاری از مشتریانی که برای دریافت خدمات تعمیرگاه مدرن سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات فیلکو در کرج تماس حاصل می نمایند، اغلب در مورد اینکه چه زمانی باید یک لباسشویی را تعمیر نمود سوال می پرسند. لباسشویی دارای قطعات حساسی است که باید در حین تعمیر مراقب آنها بود و حتی در نگهداری و استفاده از آن بسیار دقت کرد. گاهی رعایت همین نکات از بروز مشکلات فنی ماشین لباسشویی پیشگیری می نماید و دیگر نیازی به تعمیرات نخواهد داشت. اما در صورتیکه لباس شویی شما با یکی از مشکلات زیر مواجه شده است ، در سریع ترین زمان ممکن درخواست تعمیر دهید تا مشکلات بیشتری برای وسیله شما پیش نیاید. گاهی بروز یک نقص فنی در ماشین لباسشویی باعث اختلال در عملکرد سایر قطعات آن می شود بنابراین باید در سریع ترین زمان ممکن آن را تعمیر نمود.

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی فیلکو در کرج

مشکلات رایج لباسشویی های فیلکو که نیاز به تعمیر دارد

برخی از مشکلات که به وفور برای لباسشویی ها پیش می آید و افراد از آن شکایت می کنند را در زیر برای شما لیست کرده ایم:

 • نشتی آب از زیر یا مخزن پودر لباسشویی ، شلنگ اتصال آب گرم و سرد
 • لرزش و صدا بیش از حد در حین آبکشی یا شستشو لباس ها
 • بو بد داخل لباسشویی که باعث بد بو شدن رخت ها می شود.
 • تمیز نشدن لباس ها
 • خاموش شدن لباسشویی فیلکو پیش از اتمام آبکشی لباس ها
 • خالی نکردن پورد لباسشویی در داخل محفظه شستشو لباس ها
 • مسدود شدن شلنگ تخلیه لباسشویی
 • درام ماشین لباسشویی نمی چرخد
 • قدرت چرخش محفظه لباسشویی پایین می آید
 • بازه زمانی شستشو لباسشویی تغییر می کند
 • دکمه های لباس شویی دچار تو رفتگی می شود
 • درب لباسشویی در اثر ضربه شکسته می شود.

اگر هر کدام از مشکلات بالا یا مشکلات احتمالی دیگری برای لباسشویی شما بوجود آمده است نگران نباشید کارشناسان مدرن سرویس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در کرج هستند.

راه های ارتباطی تعمیرگاه مدرن سرویس در کرج

برای دریافت خدمات تعمیرگاه مدرن سرویس می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با این تعمیرگاه تماس حاصل نمایید. در حین تماس حتما اطلاعات دقیقی در مورد مشکلات فنی ماشین لباسشویی فیلکو خود ارائه دهید تا بتوانند با راهنمایی های لازم مشکلات ابتدایی و ساده را حل نموده و در صورت لزوم برای تعمیر وسیله شما تعمیرکار مجربی را اعزام نمایند. در کمتر از 2 ساعت تعمیرکار به محل شما در کرج اعزام می شود تا مشکل شما را برطرف نماید. فقط دقت داشته باشید که مدل و نوع لباسشویی خود را دقیق اعلام نمایید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی فیلکو در کرج

اگر قصد دارید از خدمات پس از فروش ماشین های لباسشویی فیلکو در کرج بهره مند شوید کافیست با این تعمیرگاه تماس حاصل نموده تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. تمام مشاوره ها بصورت رایگان بوده و هیچ هزینه ای در مقابل آن از شما دریافت نمی شود.

 

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری