کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های رفع آن

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ به چه دلیلی ایجاد و در صفحه نمایش آن نشان داده می شوند؟ چگونه می توانیم ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ را بدون نیاز به تعمیرکار رفع کنیم؟
ماشین های لباسشویی سامسونگ امروزه به دلیل برند و کیفیت آن ها در هر خانه ای پیدا می شوند. اگر از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید امکان دارد گاهی خطاهایی را در صفحه نمایش آن مشاهده کنید و صدای هشدار آن بلند شود. اما دلیل این ارورها و خطاها چیست؟ چگونه می توانیم بدون نیاز به تعمیرکار در خانه  ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ را رفع کنیم.

ماشین های لیاسشویی گاهی به دلیل عدم استفاده درست و گاهی در اثر مرور زمان دچار این ارورها می شود که ممکن است در روند شستشو لیاس ها اختلال ایجاد کند. این ارورها اغلب توسط تعمیرکاران رفع می شود ولی زمانی که شما به یک تعمیرکار نیاز داشته باشید و این تعمیرکار متخصص در دسترس نباشد باید بتوانید تشخیص دهید که ارور بوجود آمده به چه دلیل است و چگونه می توانید آن را رفع کنید.

معرفی ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های رفع آن ها

در ادامه هر کدام از ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ را به ترتیب به شما معرفی می کنیم و توضیح می دهیم که دلیل چیست که این ارورها در صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ ایجاد می شود. هم چنین روش حل آن را نیز به شما یاد خواهیم داد تا بدون نیاز به تعمیرکار خود آن را رفع کنید.

ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ

1- ارورهای 1C ، 1E و 7E

علت خطا: دلیل نمایش این ارورها در صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل سنسور آب ایجاد می شود.
رفع خطا: برای رفع این خطا کافی است که ماشین لباسشویی خود را خاموش و 30 ثانیه صبر کنید. سپس ، دوباره ماشیت را روشن کرده و برنامه جدیدی را شروع کنید.

2- اروهای bE ، 3C ، 3E ، 3E1 ، 3E2 ، 3E3 و 3E4

علت خطا: هنگامی که این ارور را در صفحه نمایش ماشین لباسشویی سامسونگ مشاهده کردید ، دلیل موتو ماشین لباسشویی است.
رفع خطا: برای رفع این ارور نیز همانند مورد قبل ، دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ خود را خاموش کرده و 30 ثانیه صبر کنید. سپس دوباره دستگاه را روشن و برنامه جدید را شروع کنید.

3- ارورهای 4C ، E1 و 4E

علت خطا: دلیل ظاهر شدن این خطا تامین آب ماشین لباسشویی است.
رفع خطا: برای رفع این خطاها باید شیر ورودی آب را چک کنید. مواردی را که باید بررسی کنید شامل این است: آیا شیر آب باز و به درستی وصل شده است ، آیا شیر آب توسط عاملی که جلو ورود آب را گرفته باشد مسدود نشده است ، شیر آب یخ نزده باشد ، آیا فشار آب کافی است ، چک کردن فیلترهای ورودی و پاک کردن سوراخ فیلتر که امکان دارد مسدود شده باشد.

4- ارورهای E8 ، CE ، HC ، 4C2 ، HE ، H1 ، 4Ed ، 4E1 و 4E2

علت خطا: دلیل نمایش این خطا ، دمای آب ماشین لباسشویی است.
رفع خطا: باید شیلنگ آب ماشین لباسشویی سامسونگ را به آب سرد وصل کنید نه آب گرم. منبع آب سرد معمولا با یک شیر آب آبی رنگ نشان داده می شود.

5- ارورهای 5C ، E2 و 5E

علت خطا: زهکشی ماشین لباسشویی سامسونگ است.
رفع خطا: برای رفع این خطا باید چند نکته را بررسی کنید: 1- فیلتر پمپ زهکشی را تمیز کنید و هر گونه انسداد را از بین ببرید. 2- بررسی کنید شیلنگ تخلیه آب یخ نزده و مسدود نشده باشد. 3- چک کنید که شیلنگ تخلیه به درستی به نقطه اتصال متصل شده است.

6- ارور 8E

علت خطا: علت نمایش این ارور جریان آب می باشد.
رفع خطا: برای از بین بردن آن ، دستگاه ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید و 30 ثانیه منتظر بمانید. بعد از 30 ثانیه دوباره دستگاه را روشن و روی برنامه جدید قرار دهید تا شروع به کار کند.

7- ارور C8

علت خطا: به دلیل سنسور MEMS ایجاد می شود.
رفع خطا: دستگاه را خاموش کنید و چند ثانیه ای منتظر بمانید. سپس دوباره دستگاه را روشن و راه اندازی کنید.

8- ارورهای AE ، Pl0 ، PH1 ، 9E1 و 9E2

علت خطا: این ارورها زمانی در ماشین لباسشویی سامسونگ ایجاد می شوند که اتصال برق دچار مشکل باشد.
رفع خطا: دستگاه را خاموش کرده و 30 ثانیه منتظر بمانید. سپس دوباره آن را روشن کنید. اگر ماشین لباسشویی شما هنوز برق ندارد ، لازم است که فیوز را چک و یا آن را تعویض کنید.

9- ارورهای AC ، AC6 ، AE و 13E

علت خطا: علت نمایش این ارور اخطار مخابرات در ماشین لباسشویی سامسونگ است.
رفع خطا: کافی است که ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید و سپس دوباره آن را روشن و راه اندازی کنید.

10- ارورهای E12 ، E14 ، E18 ، bE1 ، bE2 و bE3

علت خطا: هنگامی که این خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی ایجاد می شود که مشکلی در دکمه های آن به وجود آمده است.
رفع خطا: برای حل این ارور دکمه ها را بررسی کنید که احتمال دارد یکی از آن ها چسبیده باشد. همیشه سعی کنید که هنگامی ماشین لباسشویی را از برق جدا کردید ، دکمه های آن را با پارچه ای ملایم تمیز و پاک کنید.

11- ارور DC ، DC1 ، dC ، dE ، dE1 و Ed

علت خطا: این ارور به دلیل باز بودن درب ماشین لباسشویی ایجاد می شود.
رفع خطا: درب دستگاه خود را چک کنید ببیند کاملا بسته شده است و چیزی مانع بسته شدن کامل آن نشده باشد.

12- ارور dE2

علت خطا: علت این خطا کلید خاموش و روشن شدن دستگاه است.
رفع خطا: ابتدا ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید و 5 دقیقه منتظر بمانید. سپس دستگاه را دوباره روشن و راه اندازی کنید.

13- ارورهای OC ، E3 ، OF و OE

علت خطا: زمانی این خطاها در صفحه نمایش نشان داده می شوند که بیش از حد از پودر شستشو در ماشین استفاده شده باشد.
رفع خطا: دستگاه را خاموش کنید و 30 ثانیه منتظر بمانید. پس از گذشت 30 ثانیه دستگاه را دوباره روشن کنید تا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خالی شود.
در این مقاله شما را با ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ و روش های رفع آن آشنا ساختیم. این ارورها ، شامل ارورهایی بود که شما می توانید در منزل بدون نیاز به تعمیرکار و یا تکنسین مورد نیاز آن را حل کنید. امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات کافی و مورد نیاز را در خصوص ارورهای ماشین لباسشویی سامسونگ در اختیار شما قرار دهیم اگر چنانچه به کمک این راهکارها نتوانستید لباسشویی خود را تعمیر کنید می توانید با مشاورین تعمیرگاه مدرن سرویس تماس بگیرید تا در صورت نیاز تعمیرکار مجربی را برای تعمیر ماشین شما اعزام کنند. خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ما شامل تمامی مناطق استان تهران و البرز از جمله در تعمیرات لباسشویی سامسونگ در شهریار٬ تعمیرات لباسشویی سامسونگ در اندیشه٬ تعمیرات لباسشویی سامسونگ در هشتگرد و… می باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارشناسی و تعمیرات تضمینی در محل مشتری